Konferencja Bóg, Rodzina, Firma, Hojność 5 – 6 listopada 2016 w Poznaniu

Poniższy tekst pochodzi ze strony Euro Centrum. Link do źródła: pnt.euro-centrum

Szanowni Państwo,

W imieniu współorganizatora – Stowarzyszenia Chrześcijańskich Przedsiębiorców  i Menadżerów Nostra Res mam przyjemność zaprosić Państwa na konferencję “Bóg, Rodzina, Firma, Hojność”, która odbędzie się już 5 i 6 listopada w Poznaniu, w Auli Publicznego Gimnazjum Katolickiego im. Świętego Stanisława Kostki oraz Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców im bł. Natalii Tułasiewicz.

“Cieszymy się, że w Wielkopolsce, a konkretnie w Poznaniu odbywa się taka konferencja. Zazwyczaj musieliśmy jeździć za granicę, aby móc spotkać się z przedsiębiorcami, którzy bezpośrednio chcą się podzielić swoim sukcesem biznesowym w oparciu o boże zasady. A tutaj nareszcie tak blisko. To świetna sprawa!” – wyraża taką opinię większość osób, które zapisały się konferencję ewangelizacyjną z okazji 1050. rocznicy Chrztu Polski – “Bóg, Rodzina, Firma, Hojność”.

Głównym organizatorem jest Fundacja Dzieła Chrześcijańskiego Biznesu. Patronat strategiczny nad konferencją objęła Firma Krystyna Janda Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Konferencja jest ogólnopolska, ale swój udział zapowiedzieli uczestnicy z zagranicy, w tym gość specjalny – Frank Brandenberg, prezes organizacji chrześcijańskich przedsiębiorców z Niemiec. Znaczenie i rolę polskich przedsiębiorców podkreśli obecność takich prelegentów jak m.in.: Jarosław Cybulski, prezes i współwłaściciel firmy KRYSTYNA JANDA Sp. z o.o. oraz Zenon i Lidia Kufel, współwłaściciele A. Damięcka, L. Kufel PHU METALEX S.c. (firma rodzinna).

Dlaczego warto uczestniczyć w tej konferencji? Organizatorzy entuzjastycznie odpowiadają:  

  • stawiamy na praktykę (mówią tylko praktycy biznesu (poza forum)), mówcy dzielą się swoim doświadczeniem; po drugie proponują rozwiązania możliwe do zastosowania w polskich warunkach,
  • mówimy o bożych zasadach w prowadzeniu firmy (boże zasady wynikające bezpośrednio z Biblii oraz nauki społecznej Kościoła Katolickiego),
  • chcemy inspirować do współpracy przedsiębiorców we wdrażaniu bożych zasad w firmie, w społeczeństwie i w kulturze,
  • nawiązujemy do obchodów 1050-tej rocznicy Chrztu Polski.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej dedykowanej konferencji:  http://www.brfh.pl

Szczegółowe informacje w sprawie zapisów na konferencję można uzyskać u pani Karoliny Krzywdy (rejestracja@brfh.pl , tel. 603 728 848).

W kwestiach medialnych prosimy o kontakt z panem Dominikiem Górnym (mariah@wp.pl, tel.: 695-732-393).