Tarnowo Podgórne: konferencja przedsiębiorców pt. „Bóg, Rodzina, Firma, Hojność”

Poniższy tekst pochodzi ze strony https://opoka.news

Na konferencję „Bóg, Rodzina, Firma, Hojność” zaprasza ks. dr Rafał Ostrowski, Duszpasterz Przedsiębiorców i Pracodawców, pomysłodawca i współorganizator Konferencji Przedsiębiorców.

W dniach 29-30 marca 2019 r. w Tarnowie Podgórnym odbędzie się konferencja przedsiębiorców pt. „Bóg, Rodzina, Firma, Hojność”. To już czwarta edycja tej inicjatywy. Konferencja jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie odkrywania i budowania biznesu w oparciu o katolicki system wartości. Więcej informacji o konferencji na stronie: www.brfh.pl

Na konferencję „Bóg, Rodzina, Firma, Hojność” zaprasza ks. dr Rafał Ostrowski z Archidiecezji Poznańskiej, Duszpasterz Przedsiębiorców i Pracodawców, pomysłodawca i współorganizator Konferencji Przedsiębiorców Katolickich „Bóg, Rodzina, Firma, Hojność”. Ks. dr Ostrowski stawia sobie za cel głoszenie wiary w Jezusa Chrystusa oraz pomoc ludziom w pracy nad sobą. Pokazuje, że najgłębszym uzasadnieniem rozwoju osobistego jest sam Bóg i wierzy, że wspiera On każdego w pełnej realizacji jego potencjału.

Data pierwotnej publikacji: 21.12.2018