Tom Peterson na żywo w Poznaniu

Poniższy artykuł pochodzi ze strony redakcji Codzienny Poznań. Link do źródła: https://www.codziennypoznan.pl

Konferencja Bóg, Rodzina, Firma, Hojność, jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie odkrywania i budowania biznesów w oparciu o katolicki system wartości. Coraz więcej przedsiębiorców odszukuje swoją tożsamość jako dzieci Kościoła Chrystusowego i chce kierować się w życiu Bożymi zasadami.Dziś w drugi dzień konferencji będziemy transmitować na żywo wykład Toma Petersona. Zapraszamy od godziny 14:00 

Po 25 latach pracy w korporacjach, wielokrotnie nagradzanej, na stanowisku dyrektora ds. reklamy, życie Toma Petersona uległo na zawsze, radykalnej przemianie, po tym jak otrzymał łaskę  duchowego nawrócenia, podczas katolickich rekolekcji dla mężczyzn. Wkrótce po nawróceniu, założył apostolskie media: VirtuelMadia (pro-life) i CatholicsComeHome. W ciągu pierwszych sześciu lat Catholics Come Home® wyemitowało reklamy ewangelizacyjne w 38 diecezjach i na terenie całego kraju, pomagając znaleźć drogę do kościoła katolickiego połowie miliona dusz.o 25 latach pracy w korporacjach, wielokrotnie nagradzanej, na stanowisku dyrektora ds. reklamy, życie Toma Petersona uległo na zawsze, radykalnej przemianie, po tym jak otrzymał łaskę  duchowego nawrócenia, podczas katolickich rekolekcji dla mężczyzn. Wkrótce po nawróceniu, założył apostolskie media: VirtuelMadia (pro-life) i CatholicsComeHome. W ciągu pierwszych sześciu lat Catholics Come Home® wyemitowało reklamy ewangelizacyjne w 38 diecezjach i na terenie całego kraju, pomagając znaleźć drogę do kościoła katolickiego połowie miliona dusz.

W 2011 roku, reklamy Catholics Come Home pojawiły się w czołowych kanałach, takich jak CBS lub NBC, osiągając 125 milionów widzów w każdym mieście w USA. W styczniu 2014, Catholics Come Home wyemitowało reklamy podczas większych meczów uniwersyteckich futbolu amerykańskiego, z  udziałem legendarnego trenera Lou Holtza, promując dążenie do nieba, oraz zapraszając widzów do wiary katolickiej.

W ostatnich czasach Tom zaczął prowadzić na skalę światową nowy program telewizyjny, który wyświetlany jest na kanale EWTN w czwartkowe i niedzielne noce. Show nosi tytuł Catholics Come Home i nakłania katolików do dzielenia się ich wiarą.

W poprzedniej dekadzie Tom szerzył swoje poglądy podczas konferencji katolickich, włączając w to także Watykan, oraz wielokrotnie pojawiał się w Fox News, EWTN oraz innych medialnych miejscach. Z momentem wybrania Papieża Franciszka, Tom został wybrany do wygłoszenia komentarza na żywo, transmitowanego na cały świat przez Fox News.
Drugim apostolatem Petersona jest VirtueMedia.org. Ma za zadanie kreować i emitować reklamy, mające pomagać kobietom narażonym na aborcję. Były pierwszymi tego typu reklamami emitowanymi w kraju przez MTV i BET.

Tom sprawował stanowisko wiceprzewodniczącego Legatus International Board of Governors, oraz działa aktywnie w swoim lokalnym oddziale w Atlancie. Zachęca innych do poszukiwania planu Bożego na ich życie i pomaga zmienić nasz świat na lepszy. W ostatnich czasach została wydana jego nowa książka zatytułowana „Catholics, Come Home” przez wydawnictwo Random House.

Drugi dzień konferencji BRFH. Wykład Toma Petersona . Live from codziennypoznan.pl

Opublikowany przez codziennypoznan.pl Sobota, 4 listopada 2017

Data pierwotnej publikacji: 4.11.2017